בי"ס תיכון וחטיבה שש שנתי חדש בכפר גנים ג'

מתוך אתר העיר פ"ת - מלבס
28.1.2018
כבר מספר שנים נאבקים הורים לילדים בשכונת כפר גנים על כך שהעירייה תקים בשכונה בית ספר שש שנתי, כאשר הצורך המיידי והגדול יותר הוא לחטיבת ביניים. לטענתם השכונה גדלה, נפתחו בתי ספר יסודיים נוספים, אבל לא ניתנה תשובה לגבי חטיבה ותיכון והמוסדות בשכונה כפר מלאים ולא יכולים לקלוט עוד תלמידים.

בספטמבר 2014, בראיון פתיחת שנה עם מי שהיה ראש מינהל החינוך איציק ישראל, הסביר ישראל, שהם מכירים בחשיבות של פתיחת חטיבה ותיכון בשכונה, אבל משרד החינוך יאשר את המבנה, רק לאחר שכל החטיבות בעיר יתמלאו וזה ענין של זמן. הדרישה להקמת חטיבה הגיעה גם מהורי אלימלך כנר.

לפני כשנתיים, הצטרפו גם הורי בית הספר הצומח דבורה עומר לבקשה וטענו שאין להם מושג איפה ילמדו ילדיהם ברגע שיגיעו לחטיבה. עתה, כאמור, הודיעה העירייה שההיתר של השש שנתי בשכונה יינתן בקרוב והפרויקט ייצא לדרך.

עיריית פתח תקוה מקדמת בניית שש שנתי חדש באזור כפר גנים ג' (במתחם רוזמרין), שייתן מענה לתלמידי תושבי האזור.
מדובר במתחם ששטחו כ-17 דונם, הגובל בין הרחובות עצמאות – בן גוריון – ויצמן. בית הספר יכלול 48 כיתות אם (24 כיתות חטיבת ביניים ו-24 כיתות תיכון), מעבדות לחטיבת הביניים ומעבדות לתיכון, אודיטוריום ל-300 איש, 2 מגרשי ספורט משולבים חיצוניים וחניות. השטח הבנוי (מתוכנן למצב הסופי) - כ-10,000 מ"ר.
בשלב זה אנו נמצאים בשלב קידום תכנון וקידום הוצאת היתר בניה ורק לאחר קבלת הרשאה ממשרד החינוך יצא מכרז. אדריכל הפרויקט הוא קוריאל, המקדם תכנון מלא, כולל היתר בניה בליווי צמוד של אגף מבני ציבור ואדריכלית העיר.
הצפי הוא לתחילת בניה במהלך 2019 ופתיחת שלב א' צפויה בספטמבר 2020.


לקבלת פרטים נוספים על השרותים שלנו וקביעת פגישת ייעוץ
נא ללחוץ על כפתור יצירת קשר

ליצירת קשר ופגישת ייעוץ

הרשמו וקבלו חינם

את המדריך השלם לנדל"ן בכפר גנים ג' ועדכונים שוטפים על נכסים בטיפול משרדינו
נא לרשום אותי

נכסים חמים של משרד דורונדל“ן

במיקום מעולה בלב כפר גנים ג' פנטהאוז מפואר,יוקרתי ומפנק,לאוהבי החיים הטובים ורציניים בלבד!!!
לכל הפרטים לחץ כאן
במערב כפר גנים ג', חדשה ומרווחת, כולל מטבח משודרג ומיזוג, 2 חניות ומחסן צמוד. לזריזים!!!
לכל הפרטים לחץ כאן
בית נדיר ומיוחד במינו ברמת גימור מפוארת ויוצאת דופן, כולל 2 יח' דיור מניבות, בריכה, מעלית, 2 מטבחים, תכולה יקרת ערך ועוד פינוקים. לרציניים בלבד!!!
לכל הפרטים לחץ כאן
נמכר!!! בבנין בוטיק בכפר גנים ב' דופלקס חדש ומשודרג 4 חד',כניסות מ-2 המפלסים, 2 מרפסות שמש. מחיר הזדמנות לזריזים ומבינים!!!
לכל הפרטים לחץ כאן
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות ©