כתבה באתר וואלה על עסקה שבוצעה ע"י משרד דורונדל"ן

בכמה נמכרה דירת 4 חדרים בשכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה?
כתבה באתר וואלה בתאריך 24.7.2018

דורון קורן, בעלי משרד דורונדל"ן בקניון גנים שסגר את העסקה, מסביר כי "שכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה הוקמה בשנת 2002 ונחשבת לאחת השכונות היפות בגוש דן. יש בה שילוב של חילוניים ודתיים, ועד שכונה חזק, מוסדות חינוך, בניינים נמוכים לרוב עד 9 קומות, שטחים ירוקים, מרכזי ספורט, 3 מתנ"סים ו-3 מרכזי קניות.
הדירה פורסמה במשך כשנה, הן על ידי הבעלים והן על ידי משרד דורונדל"ן. היא לא נמכרה מאחר שהייתה בסיסית ולא מושקעת בקומה ראשונה, פונה למגרש חניה וללא מחסן (מוצר נדרש אצלנו בשכונה).כמו כן, שטחה היה קטן יותר מהממוצע של דירות 4 חדרים בשכונה".

קורן מוסיף כי "למרות כל הנתונים האלה, הדירה ממוקמת במיקום מצוין - היא עורפית ברחוב פנימי ושקט, על קרקע פרטית ובת 10 שנים. עיתוי המכירה היה בעייתי - תקופה ארוכה של ירידה משמעותית בכמות העסקאות ומיעוט קונים בשוק. המוכרים רכשו דירה חדשה בשכונה, ולכן היו פתוחים להתגמש במחיר ככל שזמן האכלוס שלהם התקרב. המחיר הראשוני היה 2.25 מליון שקל והם ירדו עד 2.05 מיליון שקל - אך הדירה בכל זאת לא נמכרה, למרות שמחיר המינימום של עסקאות בדירות דומות עמד על כ-2.1 מיליון שקל.
לאחר שהמוכרים פינו את הדירה ועברו לדירתם החדשה, בהמלצתי הם ביצעו בה שיפוץ משמעותי, כולל החלפת אביזרים סניטריים, דלתות ומשקופים, וירדו משמעותית במחיר.
כעבור חודש מהשיפוץ הדירה נמכרה במחיר 2.015 מיליון שקל".


לכתבה המלאה

לקבלת פרטים נוספים על השרותים שלנו וקביעת פגישת ייעוץ
נא ללחוץ על כפתור יצירת קשר

ליצירת קשר ופגישת ייעוץ

הרשמו וקבלו חינם

את המדריך השלם לנדל"ן בכפר גנים ג' ועדכונים שוטפים על נכסים בטיפול משרדינו
נא לרשום אותי

נכסים חמים של משרד דורונדל“ן

נמכרה!!! במיקום מעולה ומבוקש במזרח כפר גנים ג', 4 חד'+חצי חדר, מרווחת, מוארת ומאווררת, ערפית ושקטה,בנין בוטיק איכותי,חניה מקורה ומחסן ענק צמוד לדירה. למבינים וזריזים!!!
לכל הפרטים לחץ כאן
נמכרה!!!במיקום מעולה בלב כפר גנים ג' ברחוב נקר המבוקש ובסמוך למרכזי בילוי וקניות ומוסדות ציבור, 5 חד' ק.5, 2 חניות ומחסן. בנין מטופח עם 2 מעליות (1 שבת). לרציניים ומהירי החלטה!!!
לכל הפרטים לחץ כאן
דירה חדשה ואחרונה בהזדמנות בכפר גנים ג' פתח תקוה!
לכל הפרטים לחץ כאן
במיקום מעולה בלב כפר גנים ג' קרוב למרכזי קניות ובילוי ומוסדות חינוך וציבור, דופלקס 6 חד' מרווח עם 3 מרפסות וכניסה מ-2 המפלסים,מחסן צמוד ו-2 חניות
לכל הפרטים לחץ כאן
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות ©