כתבה באתר וואלה על עסקה שבוצעה ע"י משרד דורונדל"ן

בכמה נמכרה דירת 4 חדרים בשכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה?
כתבה באתר וואלה בתאריך 24.7.2018

דורון קורן, בעלי משרד דורונדל"ן בקניון גנים שסגר את העסקה, מסביר כי "שכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה הוקמה בשנת 2002 ונחשבת לאחת השכונות היפות בגוש דן. יש בה שילוב של חילוניים ודתיים, ועד שכונה חזק, מוסדות חינוך, בניינים נמוכים לרוב עד 9 קומות, שטחים ירוקים, מרכזי ספורט, 3 מתנ"סים ו-3 מרכזי קניות.
הדירה פורסמה במשך כשנה, הן על ידי הבעלים והן על ידי משרד דורונדל"ן. היא לא נמכרה מאחר שהייתה בסיסית ולא מושקעת בקומה ראשונה, פונה למגרש חניה וללא מחסן (מוצר נדרש אצלנו בשכונה).כמו כן, שטחה היה קטן יותר מהממוצע של דירות 4 חדרים בשכונה".

קורן מוסיף כי "למרות כל הנתונים האלה, הדירה ממוקמת במיקום מצוין - היא עורפית ברחוב פנימי ושקט, על קרקע פרטית ובת 10 שנים. עיתוי המכירה היה בעייתי - תקופה ארוכה של ירידה משמעותית בכמות העסקאות ומיעוט קונים בשוק. המוכרים רכשו דירה חדשה בשכונה, ולכן היו פתוחים להתגמש במחיר ככל שזמן האכלוס שלהם התקרב. המחיר הראשוני היה 2.25 מליון שקל והם ירדו עד 2.05 מיליון שקל - אך הדירה בכל זאת לא נמכרה, למרות שמחיר המינימום של עסקאות בדירות דומות עמד על כ-2.1 מיליון שקל.
לאחר שהמוכרים פינו את הדירה ועברו לדירתם החדשה, בהמלצתי הם ביצעו בה שיפוץ משמעותי, כולל החלפת אביזרים סניטריים, דלתות ומשקופים, וירדו משמעותית במחיר.
כעבור חודש מהשיפוץ הדירה נמכרה במחיר 2.015 מיליון שקל".


לכתבה המלאה

לקבלת פרטים נוספים על השרותים שלנו וקביעת פגישת ייעוץ
נא ללחוץ על כפתור יצירת קשר

ליצירת קשר ופגישת ייעוץ

הרשמו וקבלו חינם

את המדריך השלם לנדל"ן בכפר גנים ג' ועדכונים שוטפים על נכסים בטיפול משרדינו
נא לרשום אותי

נכסים חמים של משרד דורונדל“ן

במיקום מעולה ברח מסקין כפר גנים ג 6 חד' ,מעוצבת אדריכלית, עם יחידת מתבגר, 2 חניות נפרדות לגמרי ומחסן, בנין יוקרתי עם 2 מעליות (אחת שבת)
לכל הפרטים לחץ כאן
נותרו דירות אחרונות בפרוייקטים מומלצים מקבלנים איכותיים
לכל הפרטים לחץ כאן
במיקום מעולה בכפר גנים א' על גבול כפר גנים ג, מגרש 380 מר ושטח בנוי כ-250 מר בית פרטי שמור ומטופח לרציניים ומבינים בלבד
לכל הפרטים לחץ כאן
6 חד'ק.3 מעוצבת ברח' דניאל ליפשיץ כפר גנים ג, ערפית,שקטה,נוף פתוח,מרפסת סוכה,יחידת מתבגר, 2 חניות צמודות ומקורות ומחסן
לכל הפרטים לחץ כאן
נמכרה!!!במיקום נדיר בלב כפר גנים ג' 5 חד מרווחת במיוחד ק.7 עם נוף מהמם, מחסן צמוד ו-2 חניות עיליות צמודות. בנין מטופח ואיכותי עם 2 מעליות, צמוד לגינה ציבורית ובמרחק הליכה קצר לתחב"צ, מרכזי קניות ובילוי ומוסדות חינוך וציבור.
לכל הפרטים לחץ כאן
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות ©